Ob-la-di, ob-la-da! Ma tean, kus elas Artur Rinne! Kuulsa laulja ja lavastaja kunagine kodumaja pole Kalamajas saladus. Sellel on silt kenasti peal: “Salme 25. Maja, kus elas…” Ja mul sest sildist piltki tehtud!

Rinne kodumaja on vahva avastus tundidest, mil kõnnin koos kallimaga mööda Tallinna tänavaid. See on meie ühine projekt.

Enne veel, kui kleepisin kodus ahju külge A3-suuruses kaardi Kalamaja tänavatest, arutasin plaani mehega läbi. Et kas võiks ja kuidas võiks. Jõudsime otsusele, et võiks küll. Sest!

Esiteks ei käi me kumbki trennis. Jah, mul pole autot, nii et käin igal pool jala, aga see on ka kogu “sport”, mida ma teen. Samas on mu kaal eluaeg kõvasti kõikunud. Kui on murelikum periood, võtan alla: siis võin terve päeva olla söömata, sest unustan toidu ära. Kui on õnnelik aeg, möllan köögis. Küpsetan kooke, teen kooreseid pastasid ja praade... Kõrvale – kõlks! – klaas head veini! Mmm!

Olen kaalunud 50 kilo ja üle 70 kilo. Ühe aasta jooksul nähtavalt kosunud ja kõhnunud – nagu kuuketas taevas. Ei saa öelda, et see poleks mind häirinud…