Tutvus, kuid tolmuimejata

Turundusvaldkonnas tegutsev Kristin Pihu (25) on oma elukaaslase Mikuga koos olnud kaks ja pool aastat. Noorte lähedus arenes tormiliselt.

“Üks kuu pärast suhte algust esitles Mikk mind oma vanematele, kuu hiljem kolisin tema juurde elama, aasta pärast võtsime koera ning veel poolteist aastat hiljem ostsime ühise kodulaenuga korteri,” loetleb Kristin innust ja entusiasmist kantud samme. “Kui tekkis äratundmine, et see suhe jääb kestma, olime mõlemad ühisel lainel, et olulised edasiminekud võiksid realiseeruda kiiremini kui tavaliselt kombeks.”

Ent selleks, et ilusad arengud alguse saaksid, pidi Kristin tegutsema kiirelt ja otsustavalt. “Olin sõbrannalt kuulnud, et tema sünnipäevale on tulemas üks vallaline noormees. Uurisime naljaga pooleks tema Facebooki-kontot ja meile jäi igati positiivne mulje: sportlik, otsusekindel, mõnda aega välismaal töötanud… Minu plaan ära oodata, kuni noormees sünnipäevapeol mulle tähelepanu pöörab, ja siis suhtlust alustada läks paraku nurja. Kohe, kui ta sisse astus, olid kõikide naiste pilgud temal. Saime vahetada vaid paar lauset, kui kaks naist ta kogu õhtuks “ära krabasid”…