Aastal 2001, mil Anneli Loorits ülikooli kõrvalt turundusassistendi kohale kandideeris, ei olnud tööpakkumiskuulutuses firma nime avaldatud. “Kui selgus, et tegu on Avoniga, olin meeldivalt üllatunud iluvaldkonna üle, aga midagi muud ei osanud arvata,” meenutab naine. Tõsi, firma toodetega oli ta kokku puutunud juba keskkooli ajal, kui ostis oma esimese Avoni huulepulga.

Anneli alustas assistendi ametikohal Avoni väikeses Eesti kontoris. “Selle 15 aasta jooksul olen ametikohti vahetanud pea iga kahe-kolme aasta tagant,” märgib ta. Olles töötanud kolmes riigis ja kolmes erinevas osakonnas, on ta praeguseks jõudnud Baltikumi ja Soome tegevjuhi ametikohale. “Kogu aeg on tulnud midagi juurde õppida, uusi väljakutseid vastu võtta. Igav ei ole kordagi hakanud! Liikumine ja areng on olnud nii sisemises kui ka geograafilises plaanis. Mul on olnud võimalus näha maailma ja erinevaid kultuure.”

Kuna firma on avatud riikidevahelisele karjäärile, siis töötavad Anneli Leedu tiimis peale inimeste Baltikumist ja Soomest ka üks rumeenlane ja üks bulgaarlane. Baltikumist on töötajad liikunud omakorda Poola, Inglismaale, USAsse ja Malaisiasse. Aastate jooksul on Annelil olnud ülemusi kuuest eri rahvusest.