Kohviku Suur Muna omanikud on kaks naist, kelle vanavanemad on pärit Haanja lähedalt. Üks neist on Linnari abikaasa Helina. Ehk nagu Linnar ise ütleb: kohvik on naiste idee, mehed lohisevad mõnuga kaasa. Suure Muna kohvikut käis avamas toonane president Toomas Hendrik Ilves isiklikult ja ka Kersti Kaljulaid on siin mitu korda einestanud ning kohvikule oma fotogi kinkinud.

Linnar küpsetab Vahemere mõjutustega focaccia-sarnast plaadi-leiba, kus sees kohalikud ürdid, kaerakliid ja -jahu, sekka mõned “salajased” koostisained, nagu kodujuust. Kord päevas teeb ta plaaditäie valmis, reedeti näiteks kinoajaks, sest Suure Muna kohvikus näidatakse ka filme.

Käepärastest vahenditest on teisele korrusele rajatud kinosaal ja enamik filme esilinastub siin samal ajal kui mujal Eestis. Aga Andrus Kivirähki “Rehepapi” teemalist “Novembrit” näidati kogu Eestis esimest korda just Suure Munamäe jalamil, nagu ka Triin Ruumeti filmi “Päevad, mis ajasid segadusse”. Ka “Tõde ja õigus” esilinastub siin, sest enamikule filmitegijatele tundub koht absoluutselt sürr. Kohviku ruumes korraldati ka kolmepäevane Nõukogude propagandafilmide festival, kus filme tutvustas David Vseviov.